Poznaj notebooki z serii G napędzane procesorami Intel® Core™ i7
Intel Inside®. Intel zapewnia nadzwyczajną wydajność

Weź udział w modułowym konkursie ASUS!

Moduł Wakacyjny

Upalne lato w pełni? Zapraszamy do wzięcia udział w konkursie ASUS Play It Cool w Module Wakacyjnym. W tym konkursie Waszym zadaniem jest kreatywne przedstawienie waszego sposobu na upalne wakacyjne dni. Pokażcie nam w jaki sposób chłodzicie się podczas upałów i w jaki sposób zapobiegacie przegrzaniu się organizmu. Dajemy Wam dużą dowolność twórczą w ramach której możecie przygotować zdjęcia lub materiały video. Zanim jednak weźmiecie się do pracy pamiętajcie żeby:

  • dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu;
  • nie przekroczyć 1 minuty w przygotowanym przez Was materiale wideo;
  • opatrzyć film lub zdjęcie konkursowe hasłem #playitcool.

Moduł Technologiczny

Jeśli upalne dni dokuczają nie tylko Wam, ale również Waszemu hardware’owi, którego technologie użyte do chłodzenia nie potrafią sprostać temperaturom za oknem, zapraszamy Was do Modułu Technologicznego w konkursie ASUS Play It Cool. Pokażcie nam wasze sposoby i triki na chłodzenie komputera w upalne wakacyjne dni. Macie duże pole do popisu możecie przygotować zdjęcia lub materiały video. Liczymy na Waszą kreatywność i pomysłowość. Zanim jednak weźmiecie się do pracy pamiętajcie żeby:

  • dokładnie zapoznać się z regulaminem konkursu;
  • nie przekroczyć 3 minut w przygotowanym przez Was materiale wideo;
  • opatrzyć film lub zdjęcie konkursowe hasłem #playitcool.

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody które możecie znaleźć pod poniższym linkiem. Każdy uczestnik może wziąć udział w dwóch trybach. W tym przypadku oba zgłoszenia muszą być odrębnymi tworami. Wszelkie elementy zawarte w obydwu z nich muszą być całkowicie różne. Proszę przeczytać Regulamin, by uzyskać szczegóły na temat konkursu.

Podejmij wyzwanie z laptopem ASUS serii G


ASUS Republic of Gamers (ROG) posiada umiejętność projektowania unikalnych systemów chłodzących dla różnych modeli własnego sprzętu, by zapewniać jak najlepszą wydajność chłodzenia. Główną funkcją każdego modułu chłodzącego jest usuwanie ciepła, które gromadzi się w układzie, a wyznacznikiem wybitnego systemu chłodzenia jest jego skuteczność rozpraszania ciepła, aby utrzymać jak najwydajniejszą pracę systemu. Profesjonalnej klasy sytemy chłodzenia ASUS ROG to nie tylko sprzęt, a bardziej kombinacja sprzętu i oprogramowania, którego celem jest zapewnienie Ci płynnych, stabilnych i cichych doświadczeń komputerowych. Ponadto laptopy ASUS ROG poddawane są surowym testom temperaturowym i wydajnościowym w specjalnie zaprojektowanej, gąbczastej skrzynce cieplnej; upewniając się, że sprostają one Twoim oczekiwaniom oraz wysokim standardom jakości marki ASUS.

Temperatura i hałas psują doświadczenia użytkownika, więc ASUS dba o ich odpowiednią redukcję, aby zawsze zapewniać Ci komfort podczas gdy Ty jesteś uwikłany w komputerowych bojach. Każdy element umieszczany w laptopach ASUS ROG spełnia najsurowsze standardy jakościowe. Konstrukcje obudowy, klawiatury oraz touchpadu są skrupulatnie analizowane, aby zapewnić doskonałą ergonomię i komfort pracy nawet podczas długich sesji użytkowania. Rozmieszczenie komponentów jest rozpatrywane już podczas wczesnych etapów projektowania. Umieszczone w ten sposób elementy o niskiej emisji cieplnej w okolicach podpórek pod nadgarstki, zapewniają odpowiedni komfort użytkowania sprzętu.


Intel, Logo Intel, Intel Inside, Intel Core i Core Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w U.S.A. i w innych krajach.

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest firma GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).


zobacz cały regulamin konkursu